شروع دوره جدید آموزش طراحی سایت در اسلامشهر

 1. خانه
 2. /
 3. مقالات
 4. /
 5. آموزش
 6. /
 7. شروع دوره جدید آموزش…

بهترین روش آموزش طراحی سایت در اسلامشهر

بهترین روش آموزش طراحی سایت در اسلامشهر

آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر در حال حاضر به یکی از کاربردی ترین دوره های آموزشی تبدیل شده است.وجود وب سایت این روزها برای همه به نوعی از واجبات محسوب می شود. چرا که برای هر نوع کسب و کار و فعالیت لازم است تا از فضای اینترنتی استفاده نمایند. دیجیتال مارکتینگ پرند بهترین گزینه در منطقه برای یادگیری طراحی سایت محسوب می شود.

در این مجموعه می توانید صفر تا صد طراحی سایت را به صورت کاربردی آموزش ببینید.با یادگیری طراحی سایت به راحتی می توانید درآمد خوبی را در ماه داشته باشید. با استفاده از خدمات آموزش طراحی وبسایت در اسلامشهر می توانید هر نوع وب سایت شخصی و یا مخصوص کسب و کار را راه اندازی کنید. در واقع به جای آن که از فضاهای حقیقی برای آموزش، معرفی محصولات، ارائه تبلیغات یا خدمات استفاده نمایید، فضای وب سایت ها می تواند گزینه بهتری باشد.

کاربرد های متعدد خدمات طراحی سایت باعث شده تا توجه افراد با سنین مختلف به یادگیری اصول و قوانین این حیطه بیشتر شود. این روزها هر کسی می خواهد اطلاعات خود را افزایش دهد و با فضای وب سایت ها آشنایی پیدا کند،حتما باید نسبت به یادگیری طراحی و پیاده سازی وب سایت ها اقدام جدی انجام دهند. اگر شما هم به حوزه ی طراحی سایت علاقه مند هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله به معرفی بهترین مرکز آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر نیز خواهیم پرداخت.

معنی و مفهوم دقیق سایت چیست؟

معنی و مفهوم دقیق سایت چیست؟

پیش از هر چیز لازم است تا با مفهوم دقیق سایت آشنایی داشته باشید. به راستی سایت چیست؟

اگر بخواهید سایت را تعریف کنید چه خواهید گفت؟ پیش از آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر لازم است تا با مفهوم سایت آشنا شویم. در این بخش می خواهیم به صورت ساده به معرفی سایت بپردازیم. سایت را می توان مکان خاصی از اینترنت دانست که چندین صفحه مختلف در دل خود جای داده است.که در واقع این صفحات شامل متن، تصویر و … می باشند. به طور خلاصه می توان گفت سایت ها در واقع یکی از مهم ترین دستاوردهای بشر به شمار می روند. چرا که بستر ارتباطی ساده و انعطاف پذیری را در جهان ایجاد کرده اند.

آیا می دانید اولین بار در چه سالی و توسط چه کسی اولین سایت طراحی شد؟

آشنایی مختصر با تاریخچه طراحی سایت

آشنایی مختصر با تاریخچه طراحی سایت

در مقدمه آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر نگاهی به تاریخچه طراحی سایت خواهیم داشت. تا چه میزان با تاریخچه طراحی وب سایت آشنایی دارید؟ در این بخش به صورت مختصر به معرفی تاریخچه طراحی سایت خواهیم پرداخت. شاید جالب باشد بدانید نخستین سایت در سال 1991 ساخته شده است. در آن زمان تعداد کمی دسترسی به اینترنت داشتند. تعداد کل بازدیدکنندگان از اولین سایت طراحی شده، بالغ بر 23 نفر بوده است. ظاهر آن سایت با سایت های امروزی از زمین تا آسمان تفاوت دارد.اولین سایت طراحی شده در دنیا تنها شامل چهار لینک در صفحه اصلی خود بوده است.

طراحی سایت پیشرفت چشم گیری داشته است و مهم ترین علت آن دسترسی گسترده عموم مردم در سراسر جهان به اینترنت بوده است. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که سایت ها چگونه طراحی می شوند. اگر به مبحث طراحی سایت و آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر علاقه مندید، با ما همراه باشید.

سایت ها چگونه طراحی می شوند ؟

سایت ها چگونه طراحی می شوند ؟

دیجیتال مارکتینگ پرند در دوره آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر راهنمای شما در تمام امور سایت خواهد بود.

این که سایت ها چگونه طراحی می شوند را می توان یکی از سوالات متداول مردم دانست. شاید این سوال در ذهن شما نیز شده باشد. که طراحی سایت چگونه انجام می شود؟ و یا برای طراحی سایت به چه آموزش هایی نیاز داریم؟ همان طور که اشاره شد در زندگی امروزه، سایت و بستر اینترنت جزو مهمی از زندگی ما شده است.در دنیای امروزی تمایل افراد به سرچ در گوگل رو به افزایش است.

برای کوچکترین موارد نیز مردم در اینترنت جستجو می کنند تا پاسخ خود را بیابند. اما به راستی یک سایت اینترنتی چگونه ساخته می شود؟ با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوال برسیم. ذکر این نکته الزامی است که طراحی وب سایت قطعا مراحل متعدد و مختلفی خواهد داشت. در وهله ی اول شاید راه اندازی سایت برای افراد کمی گیج کننده باشد.اما با آموزش اصولی طراحی سایت این کار سهل و امکان پذیر خواهد شد.

هدف خود را از طراحی وب سایت بدانید !

هدف خود را از طراحی وب سایت بدانید !

بله درست است برای طراحی سایت می بایست حتما هدف خود را از طراحی سایت بدانید. پس حتما در مورد کسب و کار خود اطلاعات لازم را به دست آورید. آشنایی کامل با کسب و کار و مشخص کردن هدف، مرحله ی اول در طراحی سایت است. در هنگام آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر حتما به ضرورت مشخص کردن هدف اشاره خواهد شد. سایت ها بعضا ممکن است از نوع صنعتی باشند. برخی دیگر ممکن است با هدف فروش اینترنتی اقدام به راه اندازی سایت در اسلامشهر و چهاردانگه نمایند.

در صورتی که علاقه مند به آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر می باشید، لازم است تا با انواع طراحی سایت آشنایی داشته باشید. علاوه بر فروشگاهی و صنعتی، برخی سایت ها ممکن است با هدف خدماتی طراحی شده باشند. پس در گام اول برای طراحی وب سایت در اسلامشهر به تعیین هدف خواهیم پرداخت.

این سوال را از خود بپرسید که چرا می خواهم سایت داشته باشم؟ و یا اگر طراحی سایت برای دیگران انجام می دهید حتما این سوال را از کاربر جویا شوید. که هدف آن ها از ایجاد و طراحی سایت چیست؟ با دانستن هدف از ایجاد سایت، مراحل بعدی با سرعت و دقت بهتری انجام خواهد شد.

چه نوع سایتی برای شما بهتر است ؟

چه نوع سایتی برای شما بهتر است ؟

در این مرحله از آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر نیز همراه ما باشید. حال که هدف خود را از طراحی سایت مشخص کردید،می توانید نوع سایت را انتخاب نمایید. شاید خیلی از مردم این سوال را بپرسند که بهترین نوع سایت کدام است؟ شاید این سوال در ذهن شما نیز ایجاد شده باشد که بهترین نوع سایت کدام نوع است؟ در پاسخ باید بگوییم که بهترین نوع سایت کاملا بستگی به هدف شما از طراحی سایت دارد. پس هرگز به دنبال جوابی مشخص و یکتا برای پیدا کردن بهترین نوع سایت نباشید.

پیش از انتخاب نوع سایت، حتما هدف خود را از طراحی وب سایت در اسلامشهر مشخص نمایید .در بخش بعد قصد داریم تا به معرفی انواع سایت بپردازیم. پیش از آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر می بایست با انواع سایت آشنایی داشته باشید.

آشنایی با انواع طراحی وب سایت در اسلامشهر

آشنایی با انواع طراحی وب سایت در اسلامشهر

آشنایی با انواع طراحی سایت از نکات مهم در آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر به شمار می روند. همان طور که در بخش قبل نیز اشاره شد بهترین نوع سایت بر اساس هدف فرد از ایجاد سایت معین می گردد. اما به راستی چند سایت داریم؟ آیا با انواع سایت آشنایی کافی را دارید؟

چند نوع سایت را می توانید نام ببرید؟ شاید با یک نگاه بگویید که همه ی سایت ها مشابه هم هستند. اما حقیقت چیز دیگری است. در پشت پرده هر یک از سایت ها تفاوت هایی با هم دارند. و این تفاوت فقط مربوط به ظاهر و رخسار سایت نیستند. شناخت انواع سایت از جمله مقدمات مهم در طراحی سایت محسوب می شوند.

معرفی انواع سایت از نظر فنی

معرفی انواع سایت از نظر فنی

در این بخش از مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع سایت از نظر فنی بپردازیم. سایت ها از نظر فنی به چند دسته تقسیم بندی می شوند؟ از سیلابس دوره آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر می توان به معرفی انواع سایت از نظر فنی اشاره کرد. امروزه اکثر سایت هایی که طراحی می شوند از نظر فنی به دو دسته کلی داینامیک و استاتیک تقسیم بندی می شوند. آیا می دانید سایت داینامیک چه طور سایتی است؟ و یا سایت ایستا به چه نوع سایتی گفته می شود؟ امروزه اکثر سایت ها به صورت استاتیک هستند و یا داینامیک؟

هزینه طراحی وب سایت داینامیک بیشتر است و یا استاتیک؟ برای کسب و کار ما طراحی سایت از نوع استاتیک بهتر است و یا داینامیک؟ سوالات فوق را می توان از جمله پرسش های متداول در این زمینه دانست.در ادامه بیشتر با سایت های داینامیک و استاتیک آشنا خواهیم شد. اگر شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات در این حوزه هستید،با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

 • طراحی سایت استاتیک ( ایستا ) در اسلامشهر

طراحی سایت استاتیک در اسلامشهر چه قدر هزینه دارد؟ سایت ایستا چه ویژگی هایی دارد؟ در آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر گفته می شود که نام دیگر سایت های استاتیک، ایستا می باشد. این نوع از سایت ها قابلیت تغییر ندارند. از معایب سایت های استاتیک می توان به عدم برقراری ارتباط میان مدیر و کاربر سایت اشاره کرد. به عبارت دیگر می توان گفت سایت های ایستا و یا استاتیک انعطاف پذیر نیستند. جهت اطلاع از شرایط و هزینه طراحی سایت استاتیک و داینامیک در اسلامشهر می توانید با شماره ذیل تماس بگیرید.

 • طراحی سایت داینامیک در اسلامشهر

تعرفه طراحی سایت داینامیک در اسلامشهر و چهاردانگه چه قدر است؟ چه عواملی بر قیمت طراحی وب سایت در اسلامشهر تاثیرگذار خواهند بود؟

برای ارائه انواع خدمات تحت وب توصیه می شود به سراغ طراحی سایت داینامیک بروید. گنجاندن حجم وسیعی از اطلاعات را می توان از دیگر مزایای مهم طراحی سایت داینامیک در اسلامشهر برشمرد. جهت دریافت مشاوره رایگان برای طراحی سایت داینامیک در اسلامشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تفاوت طراحی سایت داینامیک و استاتیک

تفاوت طراحی سایت داینامیک و استاتیک

در این بخش از آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر به معرفی تفاوت طراحی سایت داینامیک و استاتیک خواهیم پرداخت.

چرا که ممکن است برای انتخاب نوع سایت دچار تردید شده باشید. البته لازم به ذکر است که امروزه اکثرا از طراحی سایت داینامیک استفاده می شود. دیگر کمتر کسی سراغ طراحی سایت استاتیک می رود.

 • بررسی از نظر هزینه :

از لحاظ هزینه می توان گفت قیمت طراحی سایت داینامیک بیشتر از طراحی سایت استاتیک است. البته از طرفی ایجاد تغییرات در سایت داینامیک بسیار راحت بوده و می توانید به صورت رایگان صفحات مختلفی در سایت ایجاد نمایید.ولی در سایت استاتیک اینطور نیست.

 • بررسی از نظر امنیت سایت :

در آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر به مقایسه سایت استاتیک و داینامیک می پردازیم. گفته می شود سایت های داینامیک در مقایسه با سایت های استاتیک از امنیت بالاتری برخوردار می باشند.

 • بررسی از نظر به روز رسانی :

به روز رسانی محتوا در سایت داینامیک خیلی راحت تر است. در سایت های استاتیک به روز رسانی پیچیدگی خاص خود را دارد.

مزایای طراحی سایت در اسلامشهر کدامند؟

مزایای طراحی سایت در اسلامشهر کدامند؟

حال که با مفهوم سایت آشنا شدیم این سوال پیش می آید که داشتن سایت چه مزایایی دارد؟ در این بخش از مقاله ی آموزشی طراحی سایت در اسلامشهر قصد داریم به معرفی مزایای مهم داشتن سایت بپردازیم. اگر قصد راه اندازی سایت در اسلامشهر و حومه تهران را دارید، خواندن ادامه مقاله را از دست ندهید. خیلی از افراد شاید این سوال را مطرح کنند که چرا باید سایت داشته باشیم؟ و یا ممکن است این سوال را مطرح کنند که آموزش طراحی وب سایت به چه دردی می خورد؟

کسانی که در حوزه طراحی سایت مهارت داشته باشند مسلما درآمد خوبی از این طریق می توانند کسب کنند. در واقع می توانند سایت شخصی برای خود طراحی کنند و یا برای مشتری ها سایت طراحی نمایند.

 • در دسترس بودن :

یکی از مهم ترین مزایای طراحی وبسایت در اسلامشهر را می توان، در دسترس بودن دانست. با راه اندازی سایت، مشتریان در هر ساعت از شبانه روز به شما دسترسی خواهند داشت. به این صورت می توانید محصولات و خدمات خود را بدون تعطیلات به فروش برسانید. قاعدتا هر مغازه فیزیکی ناچار است در بعضی روزها و ساعات تعطیل باشد. اما سایت اینترنتی این محدودیت را نخواهد داشت.

به همین خاطر می توان گفت ساخت سایت در اسلامشهر کمک شایانی به جلب مشتری بیشتر خواهد کرد. کاربر با مراجعه به سایت شما می تواند در هر زمان به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را از سایت شما دریافت نماید. پس به عبارت دیگر با طراحی سایت، کسب و کار شما هر 7 روز هفته در معرض دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

پس با توجه به نکات گفته شده فرصت را از دست ندهید. و همین امروز برای راه اندازی سایت در اسلامشهر و طراحی سایت در شهرک صنعتی چهاردانگه اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان تنها کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 • کاهش هزینه ها :

از دیگر مزایای طراحی وب سایت در اسلامشهر می توان بع کاهش هزینه ها اشاره کرد. امروزه داشتن سایت به عنوان یک شیوه ی نوین در جهت ارتباط با مخاطب به شمار می رود.

شاید خیلی از افراد کماکان از روش های سنتی مانند فکس، ایمیل و تلفن با کاربران خود در ارتباط باشند.اما جالب است بدانید کارایی سایت هزاران برابر بهتر از شیوه های قدیمی خواهد بود.

 • افزایش بازدید و مشتری :

افزایش بازدید و مشتری را می توان یکی دیگر از مزایای مهم طراحی سایت دانست. اگر می خواهید افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند، بدون تردید طراحی سایت کارساز خواهد بود. با ایجاد وب سایت قادر خواهید بود تا محصول و یا خدمات خود را به کاربران بیشتری معرفی نمایید.

روش های نوین آموزش و نکات مهم در یادگیری طراحی سایت

روش های نوین آموزش و نکات مهم در یادگیری طراحی سایت

شاید این سوال در ذهن شما نیز ایجاد شده باشد که روش های آموزش طراحی سایت کدام است؟ امروزه برای یادگیری هر چیزی می توانید به راحتی از طریق اینترنت اقدام نمایید. کلاس های آنلاین را می توان یکی از شیوه های نوین در آموزش طراحی سایت دانست.

ویدیوهای آموزشی دانلودی از دیگر شیوه های یادگیری طراحی سایت می توان به استفاده از ویدئوهای آموزشی اشاره کرد. مجموعه های مختلفی در زمینه تهیه ی فیلم آموزشی فعالیت دارند. همواره برای انتخاب دوره آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر به موارد زیر توجه داشته باشید :

 • هدف
 • میزان استعداد و علاقه
 • توجه به اعتبار مربی آموزش
 • کاربردی بودن دوره آموزشی
 • جامع بودن موارد آموزشی

اعتبار مجتمع آموزشی و هم چنین سابقه تدریس مربی بسیار حائز اهمیت است. یکی از موارد مهم در انتخاب کلاس آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر را می توان جامع بودن آن دانست. سرفصل های آموزش طراحی وب سایت باید کامل و جامع باشد.

به عبارت دیگر این سرفصل ها باید به گونه ای باشد که تمام نیاز شما را در طراحی سایت رفع نمایند. البته شایان ذکر است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند طراحی سایت خود را به شرکت های مربوطه بسپارند. اگر می خواهید در زمینه طراحی وب سایت در اسلامشهر از مشاوره رایگان بهره مند شوید، تنها کافیست با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.

هزینه راه اندازی سایت در اسلامشهر

هزینه راه اندازی سایت در اسلامشهر

هنگام راه اندازی سایت در اسلامشهر به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ یا به عبارت دیگر موارد مهم در طراحی وب سایت در اسلامشهر کدامند؟

یکی از موارد حائز اهمیت در قیمت طراحی سایت در اسلامشهر را می توان، ثبت دامنه دانست. دامنه ها با پیشوندهای متفاوتی ارائه می شوند که هر یک تعرفه مخصوص به خود را دارند. برای مثال هزینه دامنه های .ir با تعرفه دامنه های با پیشوند .com یکسان نیستند. می توان گفت دامنه های دات آی آر از دامنه های دات کام ارزان تر هستند. پس اگر می خواهید هزینه ی کمتری را برای ثبت دامنه بپردازید، دات آی آر برای شما مناسب است. شایان ذکر است برای طراحی سایت با هزینه های دیگری از جمله هزینه هاست و … نیز مواجه خواهید شد.

دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس در اسلامشهر و رباط کریم

دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس در اسلامشهر و رباط کریم

اگر به سراغ دوره آموزشی وردپرس در اسلامشهر هستید، خواندن ادامه ی مقاله را از دست ندهید. طراحی سایت با وردپرس امروزه بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است. برای یادگیری طراحی وب سایت تنها کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

بهینه سازی سایت در اسلامشهر

بهینه سازی سایت در اسلامشهر

پس از طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ آیا با بهینه سازی سایت در شهر اسلامشهر آشنایی دارید؟ بهینه سازی سایت را می توان از جمله موارد مهم پس از طراحی سایت دانست. حال این سوال پیش می آید که بهینه سازی شامل چه پارامترهایی می شود؟ کاهش سایز تصاویر به عنوان یکی از موارد مهم در بهینه سازی سایت شناخته می شود. سئوی قالب سایت از دیگر عوامل تاثیرگذار بر سئو و بهینه سایت در اسلامشهر محسوب می شود. شایان ذکر است که بهینه سازی سایت حتما در فواصل زمانی منظم اجرا شود.

با مجموعه ی دیجیتال مارکتینگ پرند دیگر نگران بهینه سازی سایت خود نباشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی سایت در اسلامشهر تنها کافیست با شماره زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت رایگان، مشاوره طراحی وب سایت در اسلامشهر و بهینه سازی آن را ارائه می دهند. پس اگر صاحب کسب و کاری در اسلامشهر و جنوب تهران هستید،

فرصت را از دست ندهید. و همین امروز برای طراحی سایت اقدام نمایید و از رقیبان خود پیشی بگیرید. هم چنین اگر تا به حال بهینه سازی برای سایت را انجام نداده اید، همین حالا اقدام نمایید. برای آن که سایت بازدید بیشتری در گوگل داشته باشد، حتما به بهینه سازی و سئو سایت در اسلامشهر نیاز خواهید داشت. هرگز از اهمیت محتوای یونیک و بدون کپی برای سئو سایت خود غافل نشوید. در صورتی که با تولید محتوا آشنایی ندارید، می توانید شیوه برون سپاری را انتخاب نمایید.

تولید محتوای یونیک و بدون کپی نیاز به دانش، تخصص و تجربه دارد. بسیاری از سایت های موفق در ایران و جهان از روش برون سپاری استفاده می کنند. بسیاری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ در این زمینه خدمات فوق العاده ای ارائه می کنند. برای درخواست محتوای متنی در اسلامشهر می توانید به سایت دیجیتال مارکتینگ پرند مراجعه نمایید. پس دیگر نگران تامین محتوای متنی برای سایت خود نباشید. تیم تخصصی تولید محتوا در شرکت دیجیتال مارکتینگ پرند در کنار شماست.

برترین شرکت طراحی سایت در اسلامشهر سال 1401

برترین شرکت طراحی سایت در اسلامشهر سال 1401

به راستی بهترین شرکت طراحی وب سایت در اسلامشهر کدام است؟ اگر شما هم به سراغ مرکز طراحی وب سایت معتبر در اسلامشهر می باشید، خواندن ادامه ی مقاله را از دست ندهید. در ادامه قصد داریم تا به معرفی برترین مجموعه طراحی سایت در اسلامشهر و به طور کلی جنوب غرب استان تهران بپردازیم.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ پرند یاری رسان شما در تمامی امور طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات سایت و … می باشد. در این مرکز طراحی سایت در اسلامشهر، طراحی وب سایت در چهاردانگه، طراحی سایت در رباط کریم و پرند نیز انجام می شود.

برای استعلام قیمت و جزئیات بیشتر می توانید با شماره هایی که در ذیل درج شده است تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به هموطنان عزیز می باشند. هم چنین کسانی که می خواهند در دوره آموزش طراحی وب سایت در اسلامشهر شرکت نمایند، همین امروز اقدام نمایند.

دیجیتال مارکتینگ پرند مفتخر به برگزاری و ارائه دوره های کاربردی طراحی سایت در سطح منطقه می باشد. سرفصل های دوره به گونه ای طراحی شده است که کاملا منطبق با بازار کار می باشد. به طوری که فرد پس از گذراندن کلاس قادر خواهد بود صفر تا صد طراحی سایت را انجام دهد. پس اگر به فکر کسب درآمد از طراحی سایت می باشید فرصت را از دست ندهید.

و همین امروز در کلاس ثبت نام کرده و مهارت خود را افزایش دهید.در دنیای امروزی مهم ترین سرمایه گذاری را می توان سرمایه گذاری بر روی مهارت های خود دانست.

آدرس مراکز آموزش طراحی سایت در اسلامشهر

آیا آدرس بهترین مرکز طراحی وب سایت در اسلامشهر را می دانید؟ دیجیتال مارکتینگ پرند واقع در رباط کریم یاری رسان شما در تمامی امور مربوط به طراحی سایت خواهد بود.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *