قیمت طراحی سایت با وردپرس

 1. خانه
 2. /
 3. قیمت طراحی سایت با…

پلن‌های طراحی سایت مناسب کسب و کار شما
پکیج برنزی

مناسب کسب وکارهای  نوپا و تازه راه اندازی شده

5.900

تومان 

پکیج نقره ای اقتصادی

مناسب سایت های شرکتی فروشگاهی

7.900

تومان

پکیج طلایی

مناسب سایت های  شرکتی فروشگاهی  و سایت فروشگاهی

8.900

تومان

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت ها و فروشگاه های بزرگ با 100 محصول

10.900

تومان

 هزینه طراحی سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس بسته به عوامل مختلفی قابلیت محاسبه دارد که باید تمامی این عوامل مورد بررسی قرار گرفته و سپس هزینه طراحی سایت محاسبه گردد. با پرند دیجیتال همراه باشید.

چرا محاسبه هزینه قیمت طراحی سایت با وردپرس برای ما مهم است؟ اصلا طراحی وب سایت حرفه‌ای چرا برای بیشتر کسب و کارها مهم است؟ لازم است بیان کنیم که تمام کسب و کارها به دنبال آن هستند که سایت خود را با ارزان ترین قیمت طراحی کنند و بتوانند بهترین کسب درآمد را از طریق سایت به دست آورند.

از این رو بیشتر آنها به دنبال طراحی سایت ارزان هستند. در حالی که نمی‌دانند این مسئله می‌تواند مشکلات زیادی را برای آنها به وجود آورد و حتی به آینده کسب و کارشان نیز ضرر وارد کند. زیرا سایت‌هایی که با هزینه کم طراحی می شوند، معمولا نواقص زیادی دارند و کسب و کارها باید در آینده برای رفع این نواقص هزینه‌های زیادی بپردازند.

پس بهتر است کسب و کارها پیش از انتخاب بهترین روش طراحی سایت، اقدام به محاسبه قیمت طراحی سایت با وردپرس و روش‌های دیگر نمایند. پس از آن می توانند بسته به میزان حساسیتی که طراحی سایت برای آنها به همراه دارد، اقدام به طراحی سایت با روش مورد نظر خود نمایند. البته لازم به ذکر است که این کار باید نزد طراحان حرفه‌ای سایت انجام شود. پس بهتر است به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

عوامل تعیین کننده قیمت طراحی سایت با وردپرس

هزینه‌هایی که برای طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند، به دو بخش تقسیم می شوند. بخشی هزینه‌های آشکار در طراحی سایت هستند که مشتریان بیشتر با این هزینه‌ها سروکار دارند. از سوی دیگر هم هزینه‌هایی وجود دارند که هزینه‌های پنهان به شمار می روند. هزینه‌هایی که باید برای تولید محتوا و … در نظر گرفته شوند.

حال باید بگوییم قیمت طراحی سایت با وردپرس بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود. این عوامل هزینه‌های پنهان طراحی سایت نیز به شمار می روند. می توانیم آنها را چنین بیان کنیم:

قابلیت های تاثیرگذار و مهم بر قیمت طراحی سایت  

قابلیت های تاثیرگذار و مهم بر قیمت طراحی سایت  

به طور کلی برخی قابلیت‌های مهم و تاثیرگذار وجود دارند که بر روی قیمت طراحی وب سایت‌ها تاثیر می گذارند. مثلا برخی از سایت‌ها که داینامیک هستند، به راحتی قابلیت ایجاد تغییر دارند. این نوع سایت‌ها دارای پنل مدیریتی بوده و نسبت به سایت‌های استاتیک هزینه بیشتری را در بر می‌گیرند. به همین ترتیب باید بگوییم قابلیت‌های دیگر سایت‌ها نیز، در تعیین قیمت موثر خواهند بود. قابلیت‌هایی همچون نوع طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو،  چند زبانه بودن سایت و … .

نوع CMS تاثیرگذار بر روی قیمت طراحی سایت 

نوع CMS تاثیرگذار بر روی قیمت طراحی سایت 

عامل دیگری که بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر می گذارد و به نوعی قیمت طراحی سایت را تعیین می‌کند، CMS است. CMS همان سیستم مدیریت محتوا به شمار می‌رود که باید آن را نرم افزار تحت وب در نظر بگیریم. با استفاده از این سیستم می‌توان بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، تمامی محتواهایی که باید در سایت به اشتراک گذاشته شوند یا بروزرسانی گردند، را مدیریت نمود.

CMS ها هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس طراحی می شوند. از این رو قالب‌ها و افزونه‌هایی که به وردپرس افزوده می‌شوند، می‌توانند بر روی قیمت طراحی سایت تاثیرگذار باشند.

تاثیر میزان اعتبار شرکت بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس

عامل مهم دیگری که بر روی قیمت طراحی سایت تاثیرگذار است، اعتبار شرکت طراحی سایت است. در حال حاضر شرکت‌های بسیاری در کشور مشغول فعالیت در زمینه طراحی سایت هستند. اما ممکن است این سوال برای کسب و کارهایی که تمایل دارند اقدام به طراحی سایت نمایند پیش آید، که باید برای طراحی سایت خوب و صرف هزینه و زمان به چه شرکتی مراجعه کنند؟ هزینه طراحی سایت در چه شرکت هایی بسته به خدماتی که ارائه می کنند مناسب تر خواهد بود؟

با بررسی این سوالات و رسیدن به پاسخ مناسب، آنها موفق خواهند شد بهترین شرکت را برای طراحی سایت انتخاب کنند که مناسب ترین هزینه را از مشتریان خود دریافت کنند. در حالی که بهترین سایت را برای آنها طراحی نمایند.

نوع ظاهر سایت و تاثیر آن بر روی قیمت طراحی سایت

نوع ظاهر سایت و تاثیر آن بر روی قیمت طراحی سایت

 

یک دیگر از عوامل مهمی که قیمت طراحی سایت با وردپرس را تعیین می کند، نوع ظاهر سایت است. به این مسئله طراحی رابط کاربری( UI) یا طراحی بصری هم گفته می شود. طراحی بصری در واقع همان چیزی است که قابلیت دیده شدن دارد. مثلا نوع رنگی که برای طراحی سایت استفاده شده است، تصاویر مندرج در سایت، اَشکال، فونت‌ها و حتی فضای خالی سایت هم در این مقوله قرار می گیرند.

از سوی دیگر هم طراحی تجربه کاربری( UX) هم وجود دارد که به موفقیت تجربه کاربر در استفاده از سایت های مختلف باز می گردد. طبق آمارهای منتشر شده بیشتر مخاطبان اعتبار سایت ها را بسته به میزان جذابیت بصری که دارند، تعیین می کنند. زیرا سایتی که دارای ظاهر زیبایی باشد، البته که می‌تواند توجه مخاطب را به خود جلب نماید، اما تجربه کاربری ناموفق خطر جدی برای وبسایت محسوب می‌شود.

با رعایت دقیق نکات طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری قطعاً وبسایت با افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فروش مواجه خواهد شد. پس باید بگوییم تأثیر UI و  UX بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس محسوس است و لازم است به این نکات نیز توجه شود.

کیفیت پشتیبانی مناسب از سایت 

کیفیت پشتیبانی مناسب از سایت

میزان امنیت و پشتیبانی که بر روی سایت انجام می شود، عامل دیگری است که بر روی قیمت طراحی سایت تأثیرگذار خواهد بود. پشتیبان باید هر روز به سایت مراجعه نموده و بخش‌های مختلف آن را مورد بررسی و تست قرار دهد. با این کار در صورت بروز هرگونه مشکلی، می توان به سرعت آن را برطرف نماید تا برای سایت مشکلی پیش نیاید.

اگر امنیت و پشتیبانی سایت از اعتبار لازم برخوردار نباشد، مخاطبان از سایت ناراضی شده و به آن بی اعتماد می شوند. در نتیجه سایت بخش زیادی از بازدید کنندگان خود را از دست خواهد داد. پس لازم است کسب و کارها میزان تعرفه پشتیبانی از سایت را نیز محاسبه نموده و آن را هم در نظر گیرند. زیرا این مسئله بسیار اهمیت دارد و باید حتما جدی گرفته شود.

تاثیر سئو سایت بر روی قیمت طراحی سایت 

تاثیر سئو سایت بر روی قیمت طراحی سایت 

بدون تردید شما هم عبارت سئو سایت را شنیده‌اید و این کلمه به گوشتان خورده است. اما سئو چه تاثیری بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس خواهد داشت؟ باید بگوییم سئو یا بهینه سازی سایت ، مسئله مهمی برای موتورهای جستجوگری همچون گوگل به شمار می رود. اجازه دهید کمی ساده‌تر این مسئله را برای شما بیان کنیم.

تصور کنید شما به عنوان مخاطبی وارد موتور جستجوگر گوگل می شوید و کلمه ای را در آن جستجو می نمایید. در بیش از 99% مواقع شما تنها به همان اطلاعاتی که در صفحات اول و دوم گوگل به نمایش گذاشته می شود، بسنده می‌کنید. حتی باید بگوییم بیش از 30 تا 40 درصد جستجو کنندگان تنها بر روی همان لینک اول کلیک می کنند. پس هر چه رتبه سایت در گوگل پایین تر باشد، احتمال بازدید کاربران از آن کمتر می شود.

از این رو باید بگوییم مهمترین هزینه‌ای که تعیین کننده قیمت طراحی سایت با وردپرس خواهد بود، هزینه ای است که باید برای تولید محتوای سئو شده پرداخت شود. با سئو سایت مناسب می توان در گوگل دیده شد و توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کرد. در نهایت نیز فروش بیشتری داشت و درآمد بالاتری کسب کرد.

خرید هاست و میزبانی از وب سایت 

خرید هاست و میزبانی از وب سایت

هزینه خرید هاست عامل دیگری است که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تأثیرگذار باشد. زیرا هاست بسته به نوع فعالیت سایت، متفاوت است و از قیمت‌های مختلفی هم برخوردارند. می توان برای سرورهای طراحی سایت با وردپرس اقدام به خرید هاست های اشتراکی، سرورهای اختصاصی و سرورهای مجازی نمود.

البته بیشتر شرکت‌های طراحی سایت معمولا در ابتدای فرایند طراحی سایت از هاست اشتراکی استفاده می‌کنند. سپس بسته به نیاز سایت و متناسب با آن، امکانات سخت‌افزاری و تعداد کاربران، اقدام به ارتقای هاست وبسایت می نمایند. با این اقدام  هزینه طراحی سایت به میزان قابل توجهی صرفه جویی می نمایند.

درج اطلاعات یا دیتا اینتری سایت 

درج اطلاعات یا دیتا اینتری سایت 

زمانی که سایت وردپرس بارگذاری می شود، هیچ محتوایی در آن وجود ندارد. تنها تعدادی عکس و متن نمونه در آن قرار می گیرد. این محتواها هم شامل اطلاعات تماس، عکس، محصولات و متن هستند. برای این که بتوان اقدام به درج اطلاعات و یا دیتا اینتری در سایت نمود، بهترین کار آن است که به طراحان متخصص مراجعه شود.

شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، بر اساس سئو محتوا تولید کرده و در سایت بارگذاری می کنند. در این حالت کسب و کارها باید هزینه بیشتری را برای طراحی سایت با وردپرس بپردازند. البته بیشتر شرکت ها هزینه مناسب و مقرون به صرفه تری را برای این کار در نظر می گیرند تا مشتری با مشکلی در پرداخت هزینه مواجه نشود.

تولید محتوا برای وب سایت 

در نهایت باید به تولید محتوا به عنوان یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت طراحی سایت با وردپرس اشاره کنیم. این مرحله هم از هزینه پنهان زیادی برخوردار است و هم اهمیت آن بسیار بالا خواهد بود. زیرا تنها با تولید یک محتوای خوب و سئو شده است که سایت می تواند در گوگل دیده شود. پس تولید محتوا باید به صورت کاملاً برنامه ریزی شده انجام شده و در سایت بارگذاری شود.

از آنجایی که تولید محتوا از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار است، بهتر است توسط کارشناسان تولید محتوای آشنا به سئو و حرفه ای انجام شود. شرکت های معتبر بسیاری در این زمینه خدمات ارائه می کنند که منجر به افزایش رتبه سایت ها در موتور جستجوی گوگل می شوند. در نهایت نیز سایت بازدید و فروش بیشتری در نتیجه درآمد بیشتری هم به همراه خواهد داشت.

 بررسی هزینه طراحی سایت توسط خود

 بررسی هزینه طراحی سایت توسط خود

ممکن است بسیاری از کسب و کارها با محاسبه میزان هزینه و قیمت طراحی سایت با وردپرس، تصمیم بگیرند که خود اقدام به طراحی سایت نمایند. در چنین شرایطی این سوال پیش می آید که چنین افرادی باید برای چه مواردی هزینه پرداخت کنند تا خود بتوانند یک سایت بسازند؟ در ادامه به مسیری که آنها باید طی کنند و هزینه هایی که باید بپردازند اشاره خواهیم نمود:

 1. گذراندن دوره آموزش طراحی سایت 

 اولین قدم برای آغاز حرکت در مسیر طراحی کردن یک سایت، گذراندن دوره های آموزش طراحی سایت است. خوشبختانه امروزه این آموزش ها به راحتی در دسترس هستند و همه می توانند از آنها استفاده کنند. آموزش های طراحی سایت در دو دسته وجود دارند. دسته اول رایگان بوده و می توان آنها را هم در آپارات و هم در یوتیوب مشاهده کرد.

البته استفاده از این نوع آموزش ها اصولا کمی زمان بر و دردسرساز است. زیرا بسیاری از این آموزش های رایگان کامل نیستند و یا آموزش دهنده نتوانسته است به صورت دقیق و کامل بخش هایی همچون آموزش افزایش امنیت و یا کار با صفحه سازها را به کاربران ارائه کند. دسته دوم آموزش های پولی هستند. مسلماً دریافت چنین آموزش هایی می تواند نتیجه بهتری را برای فرد به همراه داشته باشد.

اما باید به این نکته اشاره کرد که تهیه آموزش های مفید و کارآمد در قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیرگذار خواهد بود و آن را برای فرد افزایش خواهد داد.  در کنار هزینه، فرد لازم است بین 1 تا 3 ماه هم زمان صرف کند تا آموخته های خود را پیاده‌سازی نماید. از این رو هم زمان و هم هزینه بسیاری از شخص صرف خواهد شد.

 1. خرید دامنه مناسب

خرید دامنه مناسب

دامنه همان سایت است که بسته به پسوندهایی که دارد، قیمت گذاری می شود. مثلا دامنه‌هایی که دارای IR هستند، ایرانی بوده و دامنه های دارای COM بین المللی به شمار می روند و از قیمت بیشتری هم برخوردارند. در حالت کلی می توانیم بیان کنیم که میان این دامنه ها چندان تفاوتی هم وجود ندارد. اما در هر حال باید طراح سایت اقدام به خرید دامنه مناسب نماید.

 1. خرید هاست 

سومین مرحله ای که در مسیر طراحی سایت توسط خود باید از آن گذشت، خرید هاست است. هاست همان فضایی است که تمامی اطلاعات وب سایت بر روی آن قرار می گیرد. شرکت های فروشنده هاستینگ ها، امروزه قیمت های متفاوتی را ارائه می کنند. تفاوت این هاست ها هم در کیفیت خدمات پشتیبانی، میزان فضا، سرعت، پهنای باند و … است.

اگر به دنبال کاهش قیمت طراحی سایت با وردپرس باشید، می توانید از هاست های ارزان قیمت استفاده کنید. سپس با افزایش و کسب درآمد خود، هاست های با کیفیت تری را خریداری نمایید.

 1. خرید قالب وردپرس 

از دیگر مواردی که در قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیرگذار بوده و باید خود طراح هزینه آن را بپردازد، خرید قالب وردپرس است.  قالب در واقع همان شکل ظاهری وب سایت است. البته در حال حاضر هم می توان از قالب های رایگان استفاده کرد، هم قالب های پولی. خرید این قالب ها چندان هزینه بالایی برای طراح سایت به همراه نخواهد داشت. تنها باید بداند از کجا یک قالب مناسب را خریداری کند.

 1. خرید افزونه یا پلاگین 

در آخرین مرحله هم طراح سایت باید برای انجام بسیاری از اقدامات در وردپرس، اقدام به خرید افزونه یا پلاگین نماید. این افزونه ها همان قابلیت هایی هستند که به سایت افزوده شده و مزایای استفاده از آن را افزایش می دهند. همچنین برخی از افزونه ها منجر به افزایش سرعت سایت هم می شوند. از این رو استفاده از آنها مهم خواهد بود.

می توان هزینه مقرون به صرفه ای را برای خرید افزونه ها پرداخت کرد. اما برای تهیه پلاگین ها، امکان دسترسی به پلاگین های رایگان در کانال های تلگرام وجود دارد. البته باید بیان کنیم که با استفاده از این پلاگین ها ممکن است ریسک هک شدن سایت را افزایش داده و امنیت سایت را کاهش دهید.

با تمام این تفاسیر بیشتر افراد به دلیل بالا بودن قیمت طراحی سایت با وردپرس ممکن است تمایل داشته باشند که خود طراحی سایت را در اختیار بگیرند. اما این مسئله ممکن است مشکلات بیشتری را برای آنها به وجود آورده و حتی هزینه بیشتری را هم در بر گیرد. از این رو بهترین راهکار آن است که طراحی سایت را به افراد متخصصی که در این زمینه خدمات ارائه می دهند بسپارید.

شرکت های معتبر بسیاری در حال حاضر وجود دارند که در زمینه طراحی سایت خدمات ارائه می کنند. می توان طراحی سایت را به کارشناسان متخصص آنها سپرده و با اطمینان به بالاترین رتبه در گوگل دست یافت.

مهمترین خدمات شرکت های طراحی سایت 

مهمترین خدمات شرکت های طراحی سایت 

در میان شرکت های مختلفی که در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت فعالیت می کنند، شرکت …. هم در زمینه طراحی سایت و هم در زمینه خدمات به مشتریان خود خدمات ارائه می کند. در واقع مهمترین خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد شامل موارد زیر می شوند:

 • طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو
 • افزایش بازدید و فروش سایت
 • امنیت و پشتیبانی سایت
 • طراحی وب سایت داینامیک یا پویا
 • طراحی ظاهری اختصاصی
 • سئو فرندلی – دیده شدن در گوگل

قیمت طراحی سایت با وردپرس این شرکت از 5,900 شروع شده و افزایش می یابد. از این رو افرادی که قصد دارند اقدام به طراحی سایت نمایند، می توانند بسته به عواملی که در این مقاله به آنها اشاره نمودیم اقدام به محاسبه میزان هزینه طراحی سایت با وردپرس نمایند. سپس طراحی سایت خود را به کارشناسان متخصص و حرفه ای سپرده و بهترین نتیجه را از طراحی سایت خود به دست آورند. جهت کسب مشاوره از متخصصان حوزه وب، طراحی‌ سایت و سئو با پرنددیجیتال تماس بگیرید 02156422512