طراحی و سئو سایت شرکتی

 1. خانه
 2. /
 3. مقالات
 4. /
 5. بلاگ
 6. /
 7. طراحی و سئو سایت…

هدف طراحی و سئو سایت شرکتی

هدف طراحی و سئو سایت شرکتی

طراحی و سئو سایت شرکتی، یک راه مهم برای برندسازی و ایجاد مشتری برای شرکت است. در این مقاله از پرند دیجیتال به بررسی آن می‌پردازیم.

طراحی و سئو سایت شرکتی، یک راه بسیار مهم برای برندینگ و جذب و حفظ مشتری برای شرکت است. به طور کلی هدف مهم از ساخت سایت شرکتی، معرفی خدمات و اهداف شرکت و ایجاد اعتماد در مخاطبان است. از طریق روش های جذب مهم مانند تبلیغات و تولید محتوا، می‌توانید برای جذب مشتری برای شرکت خود اقدام کنید.

همچنین با برندسازی قوی، می‌توانید افراد را به صورت مستقیم به صفحه اصلی سایت خود هدایت کنید. با این حال شاید مهم ترین روش برای جذب مشتری به سایت، انجام بهینه سازی و سئو سایت شرکتی باشد.

در مرحله بعد لازم است تا برای حفظ کاربرانی که به سایت شما جذب شده اند اقدام کنید. یکی از بهترین روش ها برای حفظ افرادی که جذب سایت شما شده اند، ایجاد پشتیبانی سایت شرکتی است. همچنین می‌توانید راهی ایجاد کنید تا اطلاعات تماس کاربران مانند ایمیل آن ها را دریافت کنید.

مراحل طراحی و سئو سایت شرکتی

مراحل طراحی و سئو سایت شرکتی

برای طراحی و سئو سایت شرکتی، لازم است تا با نکات مهم مربوط به آن آشنا باشید. هدف شما از انجام این کار، برندسازی و ایجاد مشتری برای کسب و کار خود است. در مرحله اول نیاز است تا ظاهر گرافیکی جذابی برای سایت خود انتخاب کنید.

مواردی مانند فونت، عکس، لوگو و ترکیب رنگ ها می‌تواند باعث جذابیت سایت شما شود. همچنین در صفحه اصلی سایت باید به معرفی شرکت و اهداف و دستاورد های شرکت بپردازید. بهتر است که خدمات خود را به خوبی و به طور خلاصه معرفی کنید و نمونه کارهای مهم شرکت را در این قسمت قرار دهید. برای ایده گرفتن بهتر است چند نمونه سایت شرکتی مرتبط با حوزه کاری خود را بررسی کنید.

سئوی سایت شرکتی

سئوی سایت شرکتی

طراحی و سئو سایت شرکتی اگر به صورت اصولی انجام شود، می‌تواند درآمد بالایی برای شرکت داشته باشد. به طور کلی مهم ترین قدم هایی که برای بهینه سازی و سئو سایت شرکتی باید انجام دهید، شامل موارد زیر می‌شود:

 • پیدا کردن کلمات کلیدی: کلمات مرتبط با حوزه کاری خود را پیدا کنید. این کلمات باید میزان جست و جوی بالایی از طرف کاربران داشته باشند. فراموش نکنید که هدف مهم از بهینه سازی سایت شرکتی، ایجاد درآمد است.
 • انتشار محتوای سئو شده: در این مرحله نیاز است تا مطابق با الگوریتم های گوگل، اقدام به انتشار محتوا کنید. از طریق انتشار محتوای سئو شده، می‌توانید صفحه مورد نظر را برای کلمه ای که انتخاب کرده اید بهینه کنید.
 • لینک سازی داخلی و خارجی: از طریق لینک سازی داخلی و خارجی می‌توانید به سایر صفحات اعتبار دهید و باعث بهبود رتبه آن صفحات شوید. لینک سازی نقش مهمی در بهینه سازی و سئو سایت شرکتی دارد.
 • برند سازی: برندسازی نقش مهمی در سایت های شرکتی دارد. یک راه مهم برای برندسازی، انتشار محتواهای آموزشی جذاب و رایگان است. در این روش به طور غیر مستقیم باید برند خود را تبلیغ کنید و در ذهن مخاطب باقی بمانید.
  اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید، می‌توانید با کارشناسان پرند دیجیتال تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *