هزینه پشتیبانی وب سایت|تعرفه نگهداری و مدیریت سایت وردپرسی

پکیج فوق اقتصادی
مناسب سایت های شخصی و خدماتی
تومان 1.500.000
 • پشتیبانی فنی امنیتی وب سایت
 • بروزرسانی وردپرس و افزونه ها
 • بکاپ گیری ماهانه سایت
 • رفع ارورهای سایت
 • مشاوره رایگان سئو
پکیج اقتصادی
پکیج پایه
مناسب سایت های شرکتی و فروشگاهی
تومان 3.000.000
 • پشتیبانی فنی امنیتی وب سایت
 • بروزرسانی وردپرس و افزونه ها
 • بکاپ گیری هفتگی سایت
 • رفع ارورهای سایت
 • درج محصولات جدید(محدود)
 • درج مقاله کارفرما (6عدد)
 • بررسی هفتگی سلامت وبسایت
 • مشاوره رایگان سئو
پکیج پایه
پکیج حرفه ای
مناسب سایت های شرکتی و فروشگاهی
تومان 5.500000
 • پشتیبانی فنی امنیتی وب سایت
 • بروزرسانی وردپرس و افزونه ها
 • بکاپ گیری روزانه سایت
 • رفع ارورهای سایت
 • درج محصولات جدید(محدود)
 • درج مقاله کارفرما (6عدد)
 • بررسی هفتگی سلامت وبسایت
 • طراحی لندینگ پیج های جدید
 • طراحی بنرهای جدید مناسبتی
 • نصب و فعال سازی کامل SSL
 • راه اندازی گوگل سرچ کنسول سایت
 • افزایش سرعت بارگذاری سایت
 • مشاوره توسعه و سئو سایت
 • مشاوره رایگان سئو
پکیج حرفه ای
پرند دیجیتال

مراقبت و پشتیانی سایت وردپرسی یک امری ضروری و مهم

چرا به خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی نیاز داریم ؟ سایت شما ویترین کسب و کار شما است که نمایان گر خدمات و محصولاتتان می باشد. طراحی یک سایت ، پایان پروژه آن نیست. نیاز است که برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود به صورت مرتب و طبق برنامه ، سایتتان بروز رسانی و پشتیبانی بشود. اینجاست که اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی سایت توسط یک تیم حرفه ای به میان می آید. پرند دیجیتال ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو با تیم متخصص آماده حفظ و نگهداری از سایت شما

خدمات موردی پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت در چه زمان هایی انجام می شود؟

پشتیبانی سایت به صورت تمام وقت می باشد.

بله در صورت درخواست تولید محتوا هم صورت می گیرد.

بله به صورت منظم از سایت شما بک آپ گرفته می شود.

قیمت پشتیبانی سایت

هرینه پشتیبانی وب سایت وردپرسی
پشتیبانی قوی سایت های اینترنتی باعث افزایش تعداد مشتریان و جلب اعتماد آن ها شود.

هزینه پشتیبانی وب سایت ها می تواند با توجه به نوع و ویژگی های آن تعیین گردد. پشتیبانی قوی سایت های اینترنتی باعث افزایش تعداد مشتریان و جلب اعتماد آن ها شود. نبود پشتیبانی صحیح از سایت، سبب بی هدف بودن وضعیت آن خواهد شد.

تمام سایت ها برای آن که بتوانند جدیدترین اطلاعات را در اختیار مشتریان خود قرار دهند، بایستی از پشتیبانی قوی برخوردار باشند. زمانی که صحبت از پشتیبانی سایت به زبان می آید، منظور پشتیبانی محتوایی، فنی و تکنیکال است. پس نباید پشتیبانی وب سایت را به درج محتوا محدود دانست.برای آشنایی با طراحی سایت طلا و جواهر کلیک کنید.

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی
این سایت ها به صورت روزانه تعداد زیادی مخاطب دارند.

وب سایت های فروشگاهی جزو مهم ترین سایت ها محسوب می شوند. این سایت ها به صورت روزانه تعداد زیادی مخاطب دارند. برای آن که به طور دقیق سوالات مشتریان را پاسخ دهید، باید پشتیبانی صحیح از وبسایت فروشگاهی خود داشته باشید جهت پشتیبانی و طراحی سایت مشابه دیجی کالا با ما در تماس باشید .

یک پشتیبانی قوی و حرفه ای از سایت فروشگاهی، می تواند میزان فروش را تا چندین برابر بیفزاید. هزینه سایت فروشگاهی با توجه به نوع پشتیبانی،و سایت و همچنین شرایط فنی آن تعیین می گردد.

هزینه پشتیبانی و نگهداری سایت در تهران

هزینه پشتیبانی و نگهداری سایت در تهران
هزینه پشتیبانی وب سایت در تهران و شهرستان ها با توجه به نوع سایت و پیچیدگی خدمات آن ها فرق هایی با هم خواهند داشت. در هر نقطه از ایران که حضور داشته باشید، می توانید پشتیبانی های مختلف را برای سایت خود فراهم کنید.

 برخی از مراکز خدمات و محصولات خود را به صورت محلی ارائه می کنند. اما اغلب سایت ها میتوانند مخاطبان بسیار زیادی از بین تمام مردم سراسر ایران داشته باشند. وب سایت ها چه خدماتی باشند و چه فروشگاهی، در هر صورت باید از پشتیبانی قوی برخوردار شوند.

هزینه پشتیبانی وب سایت در تهران و شهرستان ها با توجه به نوع سایت و پیچیدگی خدمات آن ها فرق هایی با هم خواهند داشت. در هر نقطه از ایران که حضور داشته باشید، می توانید پشتیبانی های مختلف را برای سایت خود فراهم کنید. هزینه دقیق  با بررسی نوع محصولات، تعداد محصولات، خصوصیات هر کدام و هدف سایت تعیین می گردد.

هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت

هزینه پشتیبانی ماهیانه وب سایت
دیجیتال مارکتینگ پرند

برای آن که یک پشتیبان حرفه ای برای وب سایت های خود انتخاب کنید، باید به صورت ماهیانه هزینه آن را پرداخت نمایید. ماهیانه بودن هزینه پشتیبانی سایت ها باعث می شود برنامه ریزی دقیقی برای دستیابی به اهداف سایت وجود داشته باشد.

امنیت و پشتیبانی وب سایت

امنیت و پشتیبانی وب سایت
پشتیبانی وب سایت ها در چند نوع وجود دارد: پشتیبانی تکنیکال، سئو و محتوا. هر کدام از انواع پشتیبانی ها باید طبق اصول و قوانین انجام شوند تا یک وب سایت بتواند به هدف خود برسد.

پشتیبانی فنی سایت به خدماتی گفته می شود که مربوط به مسائل فنی هاست و دامین، برنامه نویسی، امنیت سایت و آپ بودن سایت هستند. خدمات پشتیبانی فنی سایت به طور کلی شامل رفع مشکلات و خطاها و باگ های سایت، بررسی بالا بودن وب سایت، بررسی مشکلات امنیتی سایت و رفع آنها، نصب افزونه های مورد نیاز که بخصوص در پشتیبانی سایت وردپرس اهمیت دارد، بروز رسانی سایت و رفع حفره های امنیتی و … می باشد.

مدیریت و پشتیبانی سایت در چند مدل انجام می گردد؟ آیا با انواع پشتیبانی وب سایت آشنایی دارید؟ برای پشتیبانی سایت های شخصی یا تجاری خود از کدام مدل پشتیبانی استفاده می کنید؟

برای آن که یک سایت به صورت حرفه ای به فعالیت خود ادامه دهد، باید از چند نظر مورد پشتیبانی قرار گیرند. پشتیبانی وب سایت ها در چند نوع وجود دارد: پشتیبانی تکنیکال، سئو و محتوا. هر کدام از انواع پشتیبانی ها باید طبق اصول و قوانین انجام شوند تا یک وب سایت بتواند به هدف خود برسد.

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت
بهینه کردن صفحات سایت، درج محتوا و دیتا اینتری، بررسی وضعیت فنی سایت و آپدیت کردن اطلاعات وب سایت

در پکیج پشتیبانی سایت چه نوع خدماتی ارائه می گردد؟ برای پشتیبانی سایت های فروشگاهی و شرکتی، خدمات متنوعی توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ پرند ارائه می شود. مهم ترین خدمات موجود در پکیج پشتیبانی سایت ها عبارتند از: بهینه کردن صفحات سایت، درج محتوا و دیتا اینتری، بررسی وضعیت فنی سایت و آپدیت کردن اطلاعات وب سایت

هزینه خدمات وب سایت

هزینه خدمات وب سایت

قیمت پشتیبانی فنی سایت چقدر است؟ هزینه قرار دادن اطلاعات در سایت های وردپرسی و کدنویسی به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه پشتیبانی وب سایت با توجه به نوع خدمات انجام شده تعیین می گردد. تعرفه خدمات وب سایت ها در برخی از شرکت های دیجیتال مارکتینگ به صورت ساعتی است. اما بعضی از متخصصین سایت ها، هزینه را طبق تعداد و پیچیدگی خدمات ارائه شده تعیین می نمایند.

تعرفه پشتیبانی محتوایی سایت ها

تعرفه پشتیبانی محتوایی سایت ها
تولید محتوا و درج آن در سایت ها یکی از مهم ترین خدمات پشتیبانی محسوب می شوند. هزینه پشتیبانی وب سایت به تعرفه محتوایی وابسته است. در حال حاضر انواع محتواهای متنی، ویدیویی و پادکست در وب سایت ها قرار داده می شود. اگر یک سایت معتبر دارید برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود، باید انواع محتواها را به بهترین شکل ممکن در آن درج نمایید.

تولید محتوا و درج آن در سایت ها یکی از مهم ترین خدمات پشتیبانی محسوب می شوند. هزینه پشتیبانی وب سایت به تعرفه محتوایی وابسته است. در حال حاضر انواع محتواهای متنی، ویدیویی و پادکست در وب سایت ها قرار داده می شود. اگر یک سایت معتبر دارید برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود، باید انواع محتواها را به بهترین شکل ممکن در آن درج نمایید.

تولید محتوا فقط به نگارش متون ختم نمی شود. بلکه در حال حاضر تنوع محتوایی یکی از مهم ترین اصول در پشتیبانی سایت ها محسوب می گردد.

به طور کلی هزینه پشتیبانی وب سایت فقط به موضوعات فنی محدود نیست. بلکه پشتیبانی محتوایی جزو اصلی ترین خدمات پکیج های پشتیبانی هستند.

پارامترهای مهمی برای اعتبار دهی به سایت ها وجود دارد. اما ابتدایی ترین بخش آن مربوط به محتوای قرار گرفته در سایت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بررسی دیگر هزینه پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت یکی از مهم ترین بخش هایی است که حین ایجاد سایت باید به آن توجه داشته‌ باشید. بسیاری از افراد فکر می‌کنند ایجاد کردن یک سایت و بهره وری از آن کار آسانی می‌باشد اما این تفکر اشتباه است. چرا که لازمۀ هر کاری مدیریت آن است. پس از تاسیس یک سایت،  تازه کار شما آغاز می‌شود و باید بتوانید به طور مداوم سایت خود را بالا، اکتیو و به روز نگه دارید. پشتیبانی وب سایت این کار را برای شما خواهد کرد.

اگر با پشتیبانی وب سایت آشنایی ندارید و نمی‌ دانید پشتیبان وب سایت چیست؟ چه وظایفی دارد؟ و چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟  ادامه این مقاله را مطالعه کنید. چرا که قصد داریم دربارهٔ این سوالات اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین از هزینه پشتیبانی وب سایت بیشتر بگوییم.

  پشتیبانی وب سایت چیست؟

پشتیبانی وب سایت یک بخش در ظاهر کوچک است اما اهمیت آن همانند یک بمب ساعتی می‌ماند. پشتیبانی وب سایت یعنی به طور مداوم و همیشگی از وب سایت مراقبت کرده، خطا ها و مشکلات را شناسایی و به رفع آن کمک کنید.

پشتیبانی وب سایت اگر به درستی انجام نشود می‌‌تواند برای سایت مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد و باعث افت رتبه وب سایت شود. به همین دلیل است که پشتیبانی وب ‌سایت اهمیت زیادی در سئو و رتبه گیری وب‌ سایت ‌ها دارد.

انواع پشتیبانی وب سایت

انواع پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب ‌سایت نیز بخش های مختلفی دارد به طور کلی مهم ترین پشتیبانی به دو بخش پشتیبانی محتوایی سایت و پشتیبانی فنی سایت تقسیم می‌شود. این دو پشتیبانی با هم تفاوت هایی دارند که آن ها را از یکدیگر متمایز کرده و  عنوان شغلی مختلفی به آنها ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید هزینه پشتیبانی وب سایت در انواع پشتیبانی ها متفاوت است.

 • پشتیبانی محتوایی سایت

محتوای یک سایت باعث می‌‌شود سایت شما دیده شود. بهبود استراتژی محتوا، تولید محتوای با کیفیت و حرفه ای، مطالب آموزنده و عامه پسند، آپدیت محتوا، انتشار منظم محتوا و… از وظایفی است که پشتیبانی محتوایی سایت بر عهده دارد. تمامی‌این موارد می‌تواند باعث بهبود و رتبه گیری وب سایت شود.

در پشتیبانی محتوایی سایت باید پشتیبانی به صورتی باشد که محتوا بر اساس سئو و کلمات کلیدی انجام شود. انجام و انتشار محتوای کاربردی و هدفمند می‌‌تواند باعث افزایش رتبه وب سایت شود. برای وب‌ سایت ها حتما باید پشتیبان محتوایی وجود داشته باشد.

 •     پشتیبانی فنی سایت

در جهت مخالف پشتیبانی محتوایی سایت، پشتیبانی فنی سایت قرار دارد. برای بر طرف کردن مشکلات هاست، رفع باگ ها و خطا ها، مشکلات امنیتی سایت، نصب کردن افزونه های مورد نیاز و… وجود یک پشتیبانی فنی سایت الزامی‌می‌باشد.

برای اینکه بتوانید یک وب سایت به روز، جدید و فعال داشته باشید باید هر دو پشتیبان محتوایی و فنی را برای سایت خود استخدام کنید. چرا که یک وب سایت هم از نظر محتوایی و هم از نظر فنی نیاز به افرادی دارد که در این زمینه ‌ها حرفه ای عمل کنند. اگر هدف شما از وب سایت تاسیس شده، رتبه گیری و فروش بیشتر محصولات است وجود پشتیبانی ها راه حلی است که راه را برای  برای رسیدن به هدف شما هموار می‌کند.

وظایف و خدمات پشتیبانی وب سایت

پشتیبان وب سایت خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهد و وظایف زیادی را به دوش می‌کشد. اگر شما وقت کافی برای پیشرفت و توسعه وب ‌سایت خود را ندارید یا با خیلی از تکنیک های رتبه گیری وب ‌سایت آشنا نیستید، بهتر است کار را به کاردان بسپارید. در ادامه به چند مورد از مهم ترین وظایف و خدماتی که پشتیبانی وب سایت در اختیار شما قرار می‌دهد اشاره خواهد شد.

 1.   مدیریت زیر ساخت وب سایت

مدیریت زیر ساخت وب سایت یکی از وظایف اصلی پشتیبانی وب سایت می‌باشد. پشتیبان باید هاست را راه اندازی کند و از عملکرد بی نقص و بدون مشکل سایت، اطمینان پیدا کند.

 1.   پشتیبانی مستمر

وب سایت مانند یک گل است که برای گل دادن آن باید مراقبت های لازم را از آن به جا بیاورید. وب سایت پس از راه اندازی نیاز به پشتیبانی مستمر دارد، پشتیبان وب سایت این عمل را انجام می‌دهد. پشتیبان تمام مشکلات کاربران را بررسی می‌کند  باگ ها و مشکلات آنان را برطرف می‌سازد و سعی می‌کند طراحی و محتوای وب سایت را بر اساس اطلاعات روز دنیا به روز رسانی کند.

 1.   پاسخگویی به مشتریان

پاسخگویی به مشتریان از بارز ترین وظایف پشتیبانی وب سایت می‌باشد. پاسخگویی به پیام ها و تیکت های مشتریان، انتقال باگ های سایت به پشتیبانی فنی سایت، ویرایش و حذف اکانت ها، بازاریابی سایت، پاسخگویی به ایمیل ها و… از دیگر وظایفی است که در بخش پاسخگویی به مشتریان توسط پشتیبانی وب سایت انجام می‌شود.

 1.   نظارت بر عملکرد وب سایت

پشتیبانی وب سایت به عهده فردی قرار می‌گیرد که بتواند تایم زیادی را برای پشتیبانی سایت داشته باشد. بررسی مستمر عملکرد سایت در هنگام بارگذاری یکی از وظایف این افراد است. البته نظارت پشتیبان ها فرا تر از این موارد می‌باشد. این افراد حتی به بررسی کارایی سایت، ترافیک و بازخورد سایت می‌پردازند. حتی پس از اجرای تکنیک های بازاریابی، عملکرد این بازاریابی های سئو و خبرنامه ها را بررسی می‌کنند تا بتوانند کاربران بیشتری را به وب سایت جذب کنند.

 1.   تولید و به روز رسانی صفحات وب

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی هیچ چیز ثابت نمی‌باشد. وب سایت ها یکی از سایت های اینترنتی و دیجیتال هستند که به روز بودن صفحات آن ها اهمیت زیادی دارد. به همین جهت لازم است بر اساس نیاز، صفحات وب  به روز رسانی شوند. یک وب سایت نیاز به محتوایی کاربردی دارد. یکی دیگر از مهم ترین وظایف پشتیبانی وب سایت تولید و به روز رسانی صفحات وب سایت می‌باشد.

چرا باید از خدمات پشتیبانی وب سایت استفاده کنیم؟

چرا باید از خدمات پشتیبانی وب سایت استفاده کنیم؟

کمی‌پیش تر از وظایف پشتیبانی وب سایت برایتان گفته شد. زمانی که برای وب سایت خود یک پشتیبان وب سایت داشته باشید به طور مشخص صفر تا صد کار را به یک فرد کاردان سپرده اید. یکی از سوالات رایج درباره پشتیبانی این است که، چرا باید از خدمات پشتیبانی وب سایت استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید به چند نکته کوچک اشاره کنیم.

وب سایت فضایی دیجیتال برای کسب و کار شما می‌باشد.‌ کسب و کار شما نیز اهمیت‌ زیادی دارید به همین جهت باید فضا را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود فراهم کنید. پشتیبانی وب سایت این کار را برای شما انجام می‌دهد. تمام نقص های وب سایت را برطرف می‌سازد و همچنین امنیت وب سایت شما نیز تضمین می‌کند.

از بزرگ ترین دلایلی که باید از خدمات پشتیبانی وب سایت استفاده کنید عبارت است از:

 •     آگاهی از عملکرد وب سایت.
 •     بهبود عملکرد وب سایت.
 •     امنیت وب سایت.
 •     آسودگی خاطر از مدیریت وب سایت.

  تعرفه های جدید و هزینه پشتیبانی وب سایت چقدر است؟

هزینه پشتیبانی وب سایت بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. حتی خود پشتیبانی وب سایت سعی می‌کند تمام جوانب را بسنجد و سایت مورد نظر را بررسی کند و پس آن هزینه پشتیبانی وب سایت را بیان کند. به طور کلی بر اساس سابقه و تجربه کاری پشتیبان وب سایت، اقدامات و خدماتی که قرار است برای وب سایت شما انجام دهد، هزینه پشتیبانی وب سایت تعیین می‌شود. ارائه یا عدم ارائه خدماتی چون: خدمات پشتیبانی وردپرس، خدمات سئو، خدمات پشتیبانی هاست و دامنه، خدمات گرافیک، مدیریت سایت و امنیت سایت می‌تواند باعث کاهش با افزایش هزینه پشتیبانی وب سایت شود.

اگر مرکز یا شخصی که قرار است پشتیبانی وب سایت را به عهده بگیرد خدمات و اقدامات لازم را برای وب سایت شما انجام دهد و تایم و انرژی کافی را برای پیشرفت سایت بگذارد در این صورت هزینه پشتیبانی وب سایت افزایش پیدا خواهد کرد. هزینه پشتیبانی وب سایت از طریق مراکزی چون پرند دیجیتال کاملا منطقی و منصفانه است. می‌توانید به راحتی وارد وب سایت پرند دیجیتال شوید و از هزینه پشتیبانی وب سایت و خدماتی که ارائه می‌دهند، مطلع شوید.

چرا باید از پشتیبانی وب سایت پرند دیجیتال استفاده کنیم؟

چرا باید از پشتیبانی وب سایت پرند دیجیتال استفاده کنیم؟

پرند دیجیتال یکی از سایت هایی است که در حوزهٔ طراحی سایت و پشتیبانی وب سایت ها فعالیت می‌کند. پرند دیجیتال دارای استراتژی خاص و تکنیک های منحصر به فردی می‌باشد که می‌تواند وب سایت شما را به صورت تخصصی و حرفه‌ ای به جایگاه بالایی در صفحات گوگل برساند و باعث رتبه گیری وب ‌سایت شما شود.

 در کنار این موارد پرند دیجیتال به صورت هدفمند و اصولی در بخش های مختلف، وب سایت شما را مورد پشتیبانی قرار می‌ دهد، تا وب سایت شما افت رتبه نداشته باشد. این مرکز در تلاش است که با پشتیبانی اصولی وب سایت مشتریان، فروش صاحبان کسب و کار را چند برابر کند. دلیل اصلی که باید از پشتیبانی وب سایت پرند دیجیتال استفاده کنید،  عملکرد حرفه ای و تخصصی این مجموعه‌ می‌باشد که با کمترین هزینه پشتیبانی وب سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد.