تماس با ما

  1. خانه
  2. /
  3. تماس با پرند دیجیتال

تماس با شرکت دیجیتال مارکتینگ پرند

 جهت تماس با پرند دیجیتال و دریافت مشاوره رایگان جهت راه اندازی وب سایت کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

آدرس شرکت

آدرس : تهران، شهرستان رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پاساژ درخشان، طبقه چهارم واحد 12

تلفن تماس

02156422512 – 09398672973

پست الکترونیکی

Info@paranddigital.com

تماس با پرند دیجیتال
سوالات متداول شما

واقعیت این است که امروزه مردم بیشترین و مهم ترین اطلاعات مورد نیاز خود را از اینترنت می یابند.مشتریان بالقوه از گوشی های موبایل و جستجو در اینترنت تصمیم می گیرند که نزد کدام پزشک یا کلینیک بروند ، از خدمات کدام شرکت خدماتی استفاده کنند و کالای مورد نظر خود را از کجا وچگونه تهیه کنند.طبق تمام اصول و روش های بازاریابی، نادیده گرفتن چنین پتانسیل عظیمی بسیار اشتباه خواهد بود.

مردم انتظار دارند مشاغل و بیزینس های مختلف، یک وب سایت مختص خود داشته باشند.درست همانگونه که در گذشته انتظار داشتند هر شرکت و کسب و کاری دارای آدرسی واقعی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند.وب سایت شما در واقع همان دفتر کار یا فروشگاه شما در دنیای اینترنت است که آدرس مخصوص به خود دارد.

داشتن وب سایت به شما یک حضور دائمی و هیشگی در اینترنت را هدیه می دهد.به این موضوع همانند یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنید.فقط این بیلبورد بجای حالت فیزیکی بصورت مجازی و در دنیای اینترنت نصب می شود و روزانه هزارن یا میلیون ها کاربری که در حال عبور هستند آن را می بینند.از این طریق شانس جدید و یک کانال جدیدی برای دیده شدن و معرفی محصول و خدمات برای شما شکل گرفته است.

اگر شما یک فروشگاه دوچرخه داشته باشید ، سرمایه گذاری روی طراحی یک وب سایت و حضور در فضای آنلاین می تواند فروش حضوری شما را افزایش چشمگیری دهد. به لطف محبوبیت روز افزون نمایشگاه ها و ویترین های مجازی و از طریق اشتیاق افراد برای انجام تحقیق قبل از خرید، در صورتی که وب سایتی جامع و با اطلاعات کامل و دقیق در مورد محصول یا خدمات خود طراحی کرده باشید می توانید تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را به سمت فروشگاه خود سوق دهید.

 به قدرت می توان گفت امروزه خدمات  طراحی سایت  و سئو سایت اهمیت بالایی در کسب و کارها و مشاغل دارد. بطوری که هر ساله هزاران وب سایت در سراسر جهان توسط شرکت های طراحی سایت و یا افراد فریلنسرها  در جهان طراحی  و در اختیار مشتریان گذاشته می شوند. 

چند نکته  مهم که در طراحی سایت باید بدانیم :

 زیبایی وب سایت (طراحی UI)

برنامه نویسی وب سایت و پایگاه داده ها

کاربری مناسب وب سایت

سرعت Loading وب سایت

امنیت وب سایت (در برابر حملات هکرها)

بهینه سازی وب سایت (سئو)

پشتیبانی مناسب

شما عزیزان میتوانید برای راهنمایی بیشتر و رایگان جهت طراحی و سئو وب سایت با تیم پرند دیجیتال تماس بگیرید .

تماس با پرند دیجیتال

برای ما پیام بفرستید

شما عزیزان میتوانید با تکمیل فرم به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.