طراحی سایت حرفه ایی

 1. خانه
 2. /
 3. مقالات
 4. /
 5. طراحی سایت
 6. /
 7. طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت با دیجیتال مارکتینگ پرند

طراحی سایت با دیجیتال مارکتینگ پرند

طراحی سایت توسط تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ پرند انجام میشود و تمامی خدمات طراحی سایت را میتوانید یکجا ببینید. امروزه طراحی سایت یکی از عوامل موفقیت کسب و کارها محسوب می‌شود. از همین رو آژانس دیجیتال مارکتینگ پرند، اقدام به طراحی سایت کرده است.همچنین کسب و کارها به راحتی می‌توانند بهینه سازی سایت و همچنین سئو سایت را، با ما انجام دهند.

در سال‌های گذشته اینترنت با رشد زیادی به عنوان یک کانال تجاری جدید، توسعه داده‌شده است. در بازار هدفی بیش از چندین میلیون نفر و چندین میلیون سایت، فرصت‌های تجارت تقریبا نامحدود هستند. اینترنت با بازار بزرگی که دارد، می‌تواند موقعیت تجاری کسب و کارهارا به طور محسوس بهبود ببخشد. بسیاری از مطالعات، طراحی وب را عامل بسیار مهم و کلیدی برای توسعه یک تعامل خوب بین کسب و کارها و مشتری شناسایی کرده‌اند. یک طراحی سایت خوب، به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که تا در شبکه اینترنتی قدرتمند جهانی، حرفی برای گفتن داشته باشد. درسال‌های اخیر تلاش‌های زیادی برای شناخت عوامل موثر بر موفقیت یک وب سایت، صورت گرفته است.

  شرکت طراحی سایت تمام تلاش خود را می‌کند تا به صورت عملی نشان دهد که یک سایت تجارت الکترونیکی چگونه باید به موفقیت برسد. یک وب سایت موفق باید این حس را به مشتری القا کند که سایتی قابل اعتماد و حرفه‌ای است. پایه و اساس طراحی سایت بر Microsoft  NET Framework بنا شده است. این فناوری، انعطاف‌پذیری و قابلیت طراحی را برای سایت فراهم می‌کند. همچنین امنیت بالایی را نیز برای سایت فراهم می‌کند. این امنیت باعث می شود سایت‌ها به راحتی توسط افراد مختلف هک نشود.

وردپرس نامی که بسیار شنیده اید

وردپرس نامی که بسیار شنیده اید

شرکت دیجیتال مارکتینگ پرند، طراحی سایت را با استفاده از وردپرس نیز انجام می‌دهد. در راه‌اندازی یک وب سایت، سیستم‌های مدیریت محتوای زیادی قابل انتخاب هستند. یکی از این سیستم‌ها، سیستم وردپرس است که قالب‌های بسیار متنوع و زیبا را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این سیستم به‌خاطر قابلیت‌های مناسب آن، از محبوبیت زیادی در بین طراحان برخوردار است.

تاریخچه طراحی سایت در دنیا

تاریخچه طراحی سایت در دنیا

در حال حاضر در کل دنیا بیش از 28 میلیون سایت وجود دارد که روزانه به آن اضافه می‌شود. اولین سایت دنیا توسط آقای تیم برنرزلی ساخته شد، و با عنوان world wide web هنوز هم قابل دسترس است. با بازدید از این سایت متوجه می‌شویم که چقدر طراحی این سایت ساده و مبتدی بوده است. ولی همین سایت در زمان خودش تحول عظیمی در دنیای اینترنت به وجود آورد.

پس از آن هم سایت‌هایی با همین ویژگی‌ها طراحی شدند. اما این نوع وب سایت، مانند هر فرآیند دیگری، همچون یک نهال نوپا آرام آرام شاخ و برگ پیدا کرد و امروزه به درختی بزرگ تبدیل شده است. می‌توان اینچنین گفت که رشد این درخت تا زمانی که شبکه‌های جهانی و اینترنت پابرجاست، ادامه دارد. فرآیند رشد وب به این صورت بوده است:

⦁ وب سایت‌ها در آغاز با نسل وب 1.0 پا به عرصه ی تکنولوژی نهادند. در آن زمان که اولین وب سایت طراحی شد، بشر به این فکر افتاد که تمام مدل‌های سنتی و کاغذی اطلاعات را به مدل‌های الکترونیکی تبدیل کند.

⦁ مرحله بعد ظهور وب2.0 بود. در این زمان سایت‌ها از حالت بسیار ساده و ابتدایی خود خارج شدند و دنیای وب سایت‌ها دنیایی چند بعدی شد. داده‌ها و اطلاعات در آن زمان بسیار گسترش پیدا کردند.
⦁ نسل بعدی ک در حال ظهور است نسل وب3.0 است. در این وب تلاش بر این است که با استفاده از هوش مصنوعی حرکتی را پایه‌گذاری کنند که وب‌سایت‌ها قابلیت درک مفاهیم را داشته باشند. همچنین حجم برنامه‌ها کاهش یابد و مکان کمتری را اشغال کند.

انواع وبسایت

انواع وبسایت

این نوع وب سایت ها با برنامه‌نویسی ASP.PHP طراحی می‌شوند.این سایت‌ها می‌توانند توسط طراحان ایجاد شوند ولی محتوای آنان توسط صاحبان سایت، قابلیت بروزرسانی و تغییر دارد. این سایت‌ها به دلیل اینکه توسط افراد و صاحبان سایت‌ها به روز می شوند و طراحان در تولید محتوای آن نقش زیادی ندارند. ممکن است از نظر رتبه در موتورهای جستجو موقعیت خوبی نداشته‌باشند، که این امر می‌تواند با طراحی خوبی که توسط تیم طراحی سایت ایجاد می‌شود، مرتفع شود.

وب سایت استاتیک

در این نوع سایت کاربر امکان به‌روزرسانی محتواهای خود را ندارد. این نوع سایت ثابت است و تنها فردی که به اصول طراحی سایت آشنا است می‌تواند مطالب آن را به‌روز کند. هزینه طراحی این وب سایت‌ها پایین است اما هزینه نگهداری آن‌ها بالاست. این نوع سایت نیز بنا به درخواست کاربر، توسط تیم طراحی سایت، ایجاد می‌شود.

⦁ پورتال ها

پورتال ها صفحات بزرگی هستند که از گردهم آمدن چند وب سایت به‌وجود می‌آیند. انواع سایت‌های خبری که بخش های مختلفی نیز دارند، جزء این دسته هستند. این سایت ها نیاز به پشتیبانی اساسی دارند و همچنین پشتیبانی از آن ها نیز کار سختی است.

مراحل اولیه طراحی سایت

مراحل اولیه طراحی سایت

ایجاد و ساخت یک وب سایت مانند یک فرآیند، شامل مراحلی است که باید طی شود. پرند دیجیتال با استفاده از طراحان حرفه ای و متعهد تلاش دارد تا علاوه بر طراحی سایت، بهینه سازی سایت را نیز برای شما انجام دهد. گام های طراحی سایت را باهم برمی‌شماریم:

⦁ تهیه طرح اولیه
⦁تهیه محتوا
⦁ آماده سازی سایت 
⦁ تست سایت 

در آغاز باید این امر برای طراحان مشخص شود که هدف از ایجاد این سایت چیست. به دلیل اینکه هر نوع وب سایت نیاز به طراحی خاصی دارد. افراد و شرکت ها قبل از تولید وب سایت مطمئنا از اهداف سایت خود اطلاع دارند. پس تیم دیجیتال مارکتینگ پرند قبل از هر چیز به طور دقیق نیازهای مشتری خود را می‌سنجد. اینکه مخاطبان سایت چه کسانی هستند، به چه منظور طراحی می‌شود. تمام این امور بررسی می‌شود تا سایت کارآمد و مناسبی برای شما طراحی شود.

 • تهیه طرح اولیه

پس از اینکه نیازها و اهداف سایت خودرا شناختیم، طرح اولیه ای آماده می کنیم که شامل این موارد باشد: بخش های اصلی و فرعی را در نمونه اولیه مشخص می‌کنیم، بخش اصلی زیربنای ساخت سایت است. بخش های فرعی نیز، آن چیزی را در نظر می‌گیرد که موجب جلب نظر مشتریان هدف شود. از دیگر مواردی که در طراحی اولیه، توسط شرکت طراحی سایت باید ایجاد شود، طراحی ساختار سایت است.

اینکه بخش‌های گوناگون در کجا جای‌گذاری شود و مشتری بدون سردرگمی به آن دسترسی داشته باشد. مورد بعدی مشخص کننده این است که آیا کاربران می‌توانند در سایت ثبت‌نام و صفحه خودرا داشته باشند یا خیر. در انتهای این بخش نیز باید یک تصویر کلی از وب سایت در ذهن طراح شکل بگیرد.

 • تهیه محتوا

هنگامی که اسکلت و ساختار وب سایت مشخص شد، باید تولید محتوای مناسب برای آن آماده سازی شود. این محتوا می‌تواند شامل متن، انواع عکس و فایل‌های صوتی مختلف و….باشد. همچنین فایل‌هایی که برای دانلود باید درنظر گرفته شوند، توسط طراحان تیم طراحی سایت، بارگذاری می‌شوند.

 • پیاده‌سازی سایت در فضای وب

در این مرحله نکاتی که مدنظر است، شامل تعیین ابزار مناسب برای پیاده‌سازی سایت است. این امر که با توجه به حجم کاربران چه زیرساخت و ابزاری مناسب است که علاوه بر هزینه مناسب، بتواند جوابگوی سایت باشد. این امور توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ تعیین می‌شود.

 • تست سایت و توسعه

پس از قرار دادن سایت در موتورهای جستجو باید مشکلات کوچکی که ممکن است در آن قرار داشته باشد، جستجو و برطرف شود. همچنین میزان تطابق و هماهنگی سایت با آنچه که مشتری می‌خواسته، مدنظر قرار می‌گیرد. به طور کلی در صورت درخواست مشتری، وب سایت می‌تواند در این مرحله توسط طراح سایت، توسعه داده شود.

ارتباط طراحی سایت با دیجیتال مارکتینگ

ارتباط طراحی سایت با دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ پرند طی مطالعاتی که در زمینه طراحی سایت اینترنتی انجام داده است، به این نتیجه رسیده است که طراحی وب سایت به طور گسترده‌، از چندین نقطه ‌نظر، مورد توجه قرار می‌گیرد.

بسیار از این مطالعات عواملی را شناسایی کرده اند که می‌تواند میزان کارایی وب سایت ‌هارا براساس طراحی آنان تعیین کند. به گفته کاتو(2001)، طراحی، فرآیند ایجاد یک محصول به شکلی برنامه‌ریزی شده، هنرمندانه، منسجم، هدفمند و مفید است. همچنین تعریف وب سایت شامل تعدادی از مطالب، عکس‌ها و قابلیت‌های گرافیکی است که با قرار گرفتن کنار یکدیگر، فضای مناسب الکترونیکی به‌وجود می‌آورند.

یک وب سایت باید با تمام این ویژگی‌ها طراحی شود تا احساس کاربران را برانگیخته و همچنین بازدید و خرید مشتریان را افزایش ‌دهد. طراحی سایت، توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ پرند، این قابلیت‌ها را برای سایت شما به ارمغان خواهد آورد. اینترنت و تجارت الکترونیک در دنیا، هرروزه در حال توسعه و گسترش است. امروزه مشتریان برای خرید هر محصولی، ابتدا آن‌را در دنیای اینترنت جستجو می‌کنند. جذابیت و شگفتی یک سایت می‌تواند مشتریان را وفادار به یک وب سایت نگه‌دارد.

چرا بهتر است که وبسایت داشته باشیم؟

چرا بهتر است که وبسایت داشته باشیم؟

در دنیای مدرن و پیشرفته امروز، هر چیزی در اینترنت یافت می‌شود. سوال‌ها، اطلاعات و داده‌های بسیاری در این فضای جهانی قرار دارد. افراد از هرکجای دنیا، به اطلاعات در مکان‌های جغرافیایی مختلف، دسترسی دارند. برای گسترش کسب و کارها نیز به این فضای بی انتها نیاز داریم. به‌طور خلاصه چند دلیل از هزاران دلیلی که نشان می‌دهد چرا بهتر است یک وب سایت خوب داشته باشیم و طراحی آن‌ را به طراحان حرفه‌ای تیم طراحی سایت بسپاریم، باهم بررسی می‌کنیم:

نمایش ارزش کسب و کار شما

وقتی کسب و کار شما دارای وب سایت باشد و آ‌ن‌ را به مشتری ارائه کند ، به صورت ناخودآگاه این تفکرات در ذهن مشتری شکل می‌گیرد که حتما کسب و کار، فرآیندی حرفه‌ای دارد و حتما محصول خوبی برای عرضه دارد که به‌خاطر آن هزینه طراحی یک وب سایت را پرداخت کرده ‌است.

 • فرصت جذب مشتریان بیشتر

داشتن یک وب سایت، این فرصت را به کسب و کار شما می‌دهد تا مشتریانی را جذب کند که در حال حاضر مشتری شما نیستند اما اگر با شما آشنا شوند، نیازشان برطرف خواهد شد و مشتری می‌شوند. این یعنی تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل که توسط تیم طراحی سایت، برای شما ایجاد می‌شود.

 • اثرگذاری بر بخش بازاریابی

بازاریابی از ابزار مهم برای شناساندن کسب و کار شماست. ایجاد یک سایت و ارائه محتوای مناسب مطابق با قوانین موتورهای جستجو، این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که هنگام جستجوی مشتریان، یکی از اولین‌ها باشید.

 • داشتن یک رسانه

با ساخت یک وب سایت، شما این فرصت را دارید تا رسانه‌ای متعلق به خود در اختیار داشته باشید. با این رسانه، می‌توانید انواع اخبار مبنی بر محصول خود را در آن قرار دهید.

پیشنهاداتی برای طراحی سایت

پیشنهاداتی برای طراحی سایت

با این‌حال دستیابی به یک طراحی مناسب و کارآمد کار آسانی نیست. عوامل بسیاری وجود دارند که نه‌تنها از لحاظ طراحی بلکه از نظر هزینه‌های احتمالی ناشی از نگه‌داری و اجرای سایت‌ کسب و کار شما را درگیر می‌کند. همچنین زیان‌های احتمالی در سرعت دانلودها و پرداخت‌های سایت وجود دارد. طراحان وبسایت باید با همه‌ی تلاش خود گزینه‌های طراحی را مدیریت کنند و نیازهای مصرف کنندگان را برآورده کنند.موارد زیر نکات مهمی هستند که باید در طراحی سایت رعایت شوند تا نرخ تعامل وبسایت شما با کاربران و مشتریانتان به حداکثر برسد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

⦁ وب سایت باید با توسعه زیرساخت‌ها و همچنین پشتیبانی، سطح خوبی از سرعت دانلود را فراهم کند. سرعت کم دانلود عکس‌ها و مطالب می‌تواند باعث نارضایتی کاربران، و موجب ترک کردن سایت شود.

⦁ یک سایت باید میزانی از آزادی را در سایت برای کاربران خود قرار دهد. این امر که اگر کاربر در سایت ثبت‌نام می‌کند بتواند مقداری آزادی عمل در صفحه خود داشته باشد، باعث جذابیت بیشتر برای مشتری خواهد شد.

⦁ با توجه به این امر که پنجره خرید وب سایت همچون ویترین یک مغازه عمل می‌کند، طراحی ظاهری وب سایت بسیار مهم است. مشتریان اولین چیزی که در صفحه سایت شما با آن روبه‌رو می‌شوند، قالب ظاهری و ساختار سایت است.

⦁ یک وب سایت با افزودن یک موتور جستجوی قوی به سایت خود می‌تواند مشتری را در یافتن محصول مورد نظر خود یاری دهد. پس طبقه‌بندی درست و اصولی محصولات می‌تواند بر رضایت خریدار تاثیر داشته باشد.

⦁ امکان کنترل و رویت فرآیند خرید توسط کاربر و خریدار، سطح بالایی از اعتماد را برای سایت شما به ارمغان می‌آورد. نمایش فرآیندها به صورت گام به گام و مرحله ای می‌تواند رضایت کاربران را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *