طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی

 1. خانه
 2. /
 3. مقالات
 4. /
 5. بلاگ
 6. /
 7. طراحی و سئو سایت…

آشنایی با طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی 

آشنایی با طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی

طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی پیشنهادی ویژه برای تالار داران و فعالین حوزه ی خدمات پذیرایی است. در گذشته افرادی که به دنبال رزرو تالارهای پذیرایی بودند، اقدام به مراجعه حضوری می‌کردند. امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و سایت های اینترنتی، تالار داران در وب سایت خود عکس و فیلم های نوع پذیرایی و خدماتشان را در مراسمات منتشر می‌کنند. تا انتهای مقاله با پرند دیجیتال همراه باشید.

طراحی سایت تالار پذیرایی با خدمات کامل

طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی موجب شده تا متقاضیان بتوانند، در منزل بدون مراجعه به تالارها با نوع خدمات و هزینه های پرداختی آشنا شوند. طراحی چنین سایت هایی باید به گونه‌ای باشد که عکس های با کیفیت از مراسمات، به سرعت در صفحه ی مورد نظر بارگذاری شود. مشتری باید بتواند صفحات مختلف وب سایت شما را سریع باز و بررسی کند. اصلی ترین صفحات یک وب سایت تالار پذیرایی، شامل موارد زیر است.

از جمله موارد مهم در طراحی سایت برای تالارهای پذیرایی می‌توان به:

 1. معرفی خدمات پذیرایی
 2. تاریخ های رزرو شده
 3. تاریخ های باقی مانده
 4. ارتباط با ما
 5. نمونه کارها
 6. درگاه پرداخت و… اشاره کرد.

صفحات فرعی چنین وب سایت هایی می‌تواند شامل:

 1. خدمات و مقالات آموزشی
 2. تور مجازی
 3. مکان تالار در گوگل مپ
 4. قسمت هوشمند محاسبه هزینه ها
 5. معرفی پکیج های مختلف
 6. نظرسنجی و رضایت مشتریان
 7. منو های پذیرایی به روز شده و… باشد.

نمونه طراحی سایت های تالار عروسی

نمونه طراحی سایت های تالار عروسی

در حال حاضر نمونه طراحی سایت تالار عروسی که به صورت حرفه ای ایجاد شده باشد و بتواند در اولین نتایج جستجوی موتور گوگل قرار بگیرد، وجود ندارد. میتوان این موضوع را یک فرصت طلایی برای تالارداران در نظر گرفت. در حال حاضر بیشتر سایت هایی وجود دارند که تعداد زیادی از تالار های عروسی را در کنار هم معرفی می‌کنند.

قیمت طراحی سایت تالار پذیرایی

قیمت طراحی سایت تالار پذیرایی

همانطور که مشاهده می‌کنید عدم توجه صاحبان کسب و کار در حوزه ی پذیرایی و تالارداری به  طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی موجب شده تا نتوانیم یک وب سایت اختصاصی برای تالار را در اولین نتایج جستجو مشاهده کنیم. شما می‌توانید این مورد را در نتایج جستجوی کلمات پر کاربرد برای معرفی خدمات پذیرایی، ببینید.

یک وب سایت تالار پذیرایی می‌‌تواند تاثیر بسزایی در مطرح شدن تالار و معرفی خدمات و پذیرایی ها داشته باشد. سرمایه گذاری برای ساخت وب سایت اختصاصی به حدی سود آور است که نمی‌توانیم آن را با سایر روش های تبلیغاتی مقایسه کنیم.

سئو و بهینه سازی وب سایت تالار پذیرایی

سئوی سایت تالار پذیرایی

در طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی محتوای سئو اهمیت ویژه ای دارد. یک وب سایت حرفه ای همیشه مطالب به روز و تخصصی را آپلود می‌کند. محتوای سئو برای چنین سایتی باید به گونه ای باشد که با جستجوی کلمات کلیدی پر کاربرد، موتور گوگل محتوای مورد نظر را در صفحات ابتدایی نتایج نمایش داده شده، قرار دهد. قرار گرفتن صفحه ی وب سایت اختصاصی شما در اولین نتایج جستجوی موتور گوگل موجب افزایش اعتبار و رونق کسب و کارتان خواهد شد.

جهت مشاوره رایگان در خصوص طراحی و سئو سایت تالار پذیرایی با پرند دیجیتال تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *